Děčínský sněžník 723m.n.m - Klub Radia Děčín

Akce v klubu Radia Děčín

Akce v Klubu Rádia Děčín
Rádio Děčín v Klubu pořádalo od 6.11.1999 (kdy byl klub slavnostně otevřen) řadu akcí. Mikulášskou besídku s nadílkou pro děti, kde si roli mikuláše zahrál tehdejší ředitel děčínského divadla Rudolf Felzman. Anděla a čerta pak moderátorky rádia.
V Klubu proběhla i řada křtů hudebních cédéček. Například Václava Neckáře, Dalibora Jandy, Zuzany Stírské, Karla Vágnera, Davida Mattioliho, Denisy Markové, Milana Drobnýho, Heidi Janků, No Name, duo Kamelie, Kamila Emanuela Gotta, Ivy Hajnové, Robiho, Maduaru, Moniky Absolonové, a dalších. Záběry z těchto akcí se objevovaly i v regionální televizi.
Galerie fotografií z akcí Klubu
Některé firmy zde pořádaly a pořádají prezentační akce pro své zákazníky. Setkání spolužáků po letech. Uskutečnily se zde i svatební hostiny.
 
V restauraci poobědvala i řada významných hostů, kteří jsou zapsáni v pamětní knize Klubu. Za zmínku stojí rodina Thunů, která restauraci navštívila vícekrát.
Hostem byl i šéf režisér Hlasu Ameriky Jiří Fišer a další.
Z vrcholu rozhledny i z Restaurace pod rozhlednou je nádherný výhled na Labské pískovce, Českosaské Švýcarsko, České středohoří s Milešovkou, Lužické hory, hřebeny Krušných hor i částečně údolí Labe. Je zde krásný výhled i do sousedního Německa.
V odpoledních hodinách pokud je jasné počasí je možné zahlédnout lesknoucí se vysílací věž na Ještědu od které se odráží sluneční paprsky.
1
Děčínský sněžník : GPS N 50°47'40.80" E 14°06'42.90"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one